Úlovky candátů Vranovská přehrada

revír DYJE 15 (ÚN Vranov)

Pod Bítovským hradem, Želetava

Pod bítovským hradem do Vranovské přehrady ústí řeka Želetavka. Revír Dyje č.15 dosahuje proti proudu Želetavky až k jezu u Koberova mlýna. Přímo pod hradem Bítov ležela původní obec Bítov, která byla výstavbou Vranovské přehrady zatopena. Při běžném stavu vody je zde hloubka okolo 8-10 m, při poklesu hladiny přehrady jsou na suchu i základy původní obce.
Proti proudu Želetavky se revír mění z přehradního typu na typ říční. S tím souvisí i obsádka ryb a způsob rybolovu. Na březích této malebné říčky se dají najít místa k rybaření se stanovišti jelců, štik, okounů a dalších ryb, kterým vyhovuje proudící voda.  Část Želetavky je brána jako chovný úsek se zákazem rybolovu do 15.6.

Chmelnice (Haťák, Hatimov)

... je jedním z nejstarších chatových oblastí na Vranovské přehradě. Nachází se na protějším břehu pod zříceninou Cornštejn a oblast je dobrá na dravce .. candát, štika, sumec, bolen a je vyhledávána i kvůli velkým kaprům a cejni v této oblasti berou téměř všude.

Farářka

Vyhledávaná rybářská lokalita, kromě obrovských sumců je tato část přehrady proslulá výskytem velkých kaprů hlavně na jaře. Břehy jsou tady většinou pozvolné s bahnitým dnem.

461 032 DYJE 15 - nádrž Vranov - MO Znojmo 34km, 537 ha 

Přítok Moravy. Od hráze údolní nádrže ve Vranově n. Dyjí až po státní hranici nad Podhradím n. Dyjí a část Želetavky od vtoku do nádrže až k jezu Koberova mlýna v k.ú. Zblovice. Vyznačené úseky ve Švýcarské zátoce a v ústí řeky Želetavky do nádrže jsou chovné - lov zakázán v době od 1. 1. do 15. 6. (označeno tabulemi). Navážení nástrah povoleno. Lov z loděk povolen od 16. 6. Hlubinná přívlač povolena od 1. 9. v úseku od hráze nádrže po Bítovský most.

Míra štiky 60 cm